Новини

Компанія TeaClub, з радістю презентує Вам широкий асортимент чаю торгових марок Тянь Шань® і Sun Gardens®. Мова йдеться тільки про високоякісний продукт з чайних плантацій Китаю і Цейлону, де виробництво чаю – особливе мистецтво. Це крупнолистовий чай, що пройшов в досконалості всі етапи виробництва, а також увібрав неземну красу гірських схилів, чистого повітря, легкого вітру і ранкових туманів.

В асортименті – традиційні чорні і зелені чаї, улуни, Пу-Ери і такі рідкісні продукти, як Лунзін і Да Хун Пао, а також ароматизовані чаї. У колекції ароматизованого чаю Ви знайдете ідеальне поєднання крупнолистового зеленого чаю з улюбленими ягодами, фруктами, травами і спеціями.

В компанії піклуються і про здоров’я, тож в нашій продукції ви не знайдете штучних барвників, смакових добавок і синтетичних ароматизаторів.

Крім того, Ви зможете вибрати «зручний» для Вас чай: розсипний, в пакетиках-пірамідках або у двокамерних пакетиках, в м’якій упаковці або жерстяній банці, що, крім зручності використання, забезпечить Вам найкращі умови для зберігання чаю.