Про Teaclub

Компанія TeaClub, з радістю презентує Вам широкий асортимент чаю торгових марок Тянь Шань® і Sun Gardens®. Мова йдеться тільки про високоякісний продукт з чайних плантацій Китаю і Цейлону, де виробництво чаю – особливе мистецтво. Це крупнолистовий чай, що пройшов в досконалості всі етапи виробництва, а також увібрав неземну красу гірських схилів, чистого повітря, легкого вітру і ранкових туманів.

В асортименті – традиційні чорні і зелені чаї, улуни, Пу-Ери і такі рідкісні продукти, як Лунзін і Да Хун Пао, а також ароматизовані чаї. У колекції ароматизованого чаю Ви знайдете ідеальне поєднання крупнолистового зеленого чаю з улюбленими ягодами, фруктами, травами і спеціями.

В компанії піклуються і про здоров’я, тож в нашій продукції ви не знайдете штучних барвників, смакових добавок і синтетичних ароматизаторів.

Крім того, Ви зможете вибрати «зручний» для Вас чай: розсипний, в пакетиках-пірамідках або у двокамерних пакетиках, в м’якій упаковці або жерстяній банці, що, крім зручності використання, забезпечить Вам найкращі умови для зберігання чаю.

 

 

Зігріває серце
Зігріває тіло
Тамує спрагу
Тамує голод
Неземну красу гірських схилів, чистого повітря, легкого вітру і ранкових туманів.